Lokalizacja

Lokalizacja osiedla

Apartamenty Faktoria położone są w centrum Legionowa. W bliskim sąsiedztwie znajduje się targowisko miejskiej i dom handlowy Maxim, w którym jest siłownia, salon fryzjerski, supermarket, kawiarnia, apteka i inne sklepy.

Niedaleko położony jest ośrodek zdrowia, poczta i kościół. W okolicy są również liczne przedszkola, szkoły, banki i supermarkety.

W odległości 1 km znajduje się Ratusz z salą widowiskową z kinem i hala sportowa. Na terenie miasta znajduje się stadion i Arena Legionowo, w której odbywają się liczne wydarzenia sportowe, jest tam również siłownia i wypożyczalnia rowerów. Legionowo posiada wiele ścieżek rowerowych, Miejski Ośrodek Kultury, Muzeum Historyczne, bibliotekę, żłobek, basen, boiska sportowe, komendę straży pożarnej i policji.

Miasto oferuje szeroką bazę wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, znajduje się tu wiele restauracji i kawiarni, liczne parki i lasy są idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Miasto oddalone jest o 20 km od centrum Warszawy. W pobliżu Apartamentów znajduje się przystanek autobusowy, który zapewnia dogodny dojazd do stolicy jak również szybkie poruszanie się po mieście. Odległość do stacji kolejowej wynosi 1,5 km skąd odjeżdżają podmiejskie linie kolejowe jak również pociągi dalekobieżne.

W pobliżu miasta znajduje się Zalew Zegrzyński, a 8 km od Apartamentów jest pole golfowe, są to wspaniałe miejsca do rekreacji i turystyki.

Mapa lokalizacji


Pokaż Apartamenty Faktoria na większej mapie

 

Grudniowa oferta specjalna