Opis osiedla

O faktorii

Osiedle Faktoria to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek wraz z garażem podziemnym wyłącznie dla mieszkańców został zlokalizowany przy ulicy Siwińskiego, róg ulicy Husarskiej. Budynek zaprojektowany został zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budownictwa, rozwiązania architektoniczne oraz rozkład wnętrz zapewniają komfortowe warunki mieszkaniowe.

Mieszkania w budynku mają bardzo zróżnicowane powierzchnie od 33 do 108 metrów kwadratowych. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe. Na parterze zlokalizowane będą lokale z nieuciążliwymi usługami. Na kondygnacji podziemnej oprócz miejsc parkingowych zostaną umieszczone schowki lokatorskie.

Lokale wyposażone będą w przestronne balkony oraz loggie. Budynek obsługiwany będzie przez cichobieżne nowoczesne windy. Osiedle może poszczycić się jedynym w Legionowie konsjerżem. Bezpieczeństwo na osiedlu oprócz całodobowego monitoringu zapewni kontrolowany przez recepcję dostęp do części mieszkalnej, gdzie znajdować się będzie poczekalnia dla gości.

Blok posiadał będzie zagospodarowany urokliwą zielenią wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw, fontanną oraz miejscem rekreacyjnym.

 

Grudniowa oferta specjalna